Slide #1 image

NAD 5120

Gramofonový přístroj Hifi v plastovém soklu s krytem. Nové konstrukční řešení přenosky, zvedáček. Přenoskové rameno s konektorem je výměnné, umožnuje montáž libovolné přenosové vložky s 1/2 uchycením. Gramofon je značně odolný proti kročejovým hlukům. Celková koncepce přístroje je odlišná od všeobecné nabídky gramofonových přístrojů. Výhodou je zjednodušená obsluha a snadná opravitelnost.

Slide #2 image

MC 911

Přehrávač je určen k přehrávaní digitálních gramofonových desek (compact disk). Snímání záznamu z desky je bezdotykové optickým laserovým snímačem, a proto nedochází k opotřebení desek. Přístroj umožňuje naprogramovat až 20 skladeb v libovolném pořadí. K ovládání funkcí slouží nízkozdvihová tlačítka.

Slide #3 image

MC 600 Q

Kvalitní automatický stereofonní gramofoní přístroj vestavěný do plastového soklu s krytem. Zcela nová konstrukce využívá automatické řízení otáček, přímý pohon talíře zajišťuje středový motor. Trubkové přenoskové rameno je vybaveno elektrdynamickým systémem, který umožňuje pohyb ramene ve směru vodorovném i svislém, plynulé nastavení svislé síly na hrot, antiskatingu a tlumení. Rameno má optický snímač okraje desky a je uloženo ve speciálních ložiskách. Fuknce přístroje lze vodit nízkozdvihovými mikrospínači, které lze ovládat i při sklopeném krytu. Přístroj je také vybaven funkci repeat - nekonečné reprodukce.=

NextPrev

Úvod

 Bývalý pracovník podnikové opravny Tesly Litovel provadí servis všech výrobků Tesla Litovel, včetně gramofonů a jejich repase.